DEN D - PŘEVZETÍ VOZIDLA S HYBRIDNÍM POHONEM

06.02.2019

Konečně nastal den D a zástupci příspěvkové organizace Moravskoslezského energetického centra si převzali z autosalonu dne 4. 2. 2019 první vozidlo s hybridním pohonem Toyotu Prius.

Po vyřízení nezbytných dokumentů došlo k oficiálnímu předání vozu, vysvětlení důležitých technických parametrů až k vyjetí prvního hybridního vozidla pořízeného příspěvkovou organizací Moravskoslezského kraje. První jízdy se ujal sám pan ředitel organizace Ing. Rostislav Rožnovský.

Přejeme hodně šťastně dojetých kilometrů do cíle!

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem