e-Road Písek – Deggendorf

20.02.2018

Dne 20.2.2018 se konala třetí akce v rámci projektu e-Road Písek - Deggendorf, projekt č. 93.

Téma tohoto workshopu byla elektromobilita v městském prostředí a zúčastnili se ho jak zástupci veřejné, tak i komerční sféry. Prezentace doplnila živá diskuze na témata, jako jsou elektrobusy, nové technologie v rámci čisté mobility a dotační programy na podporu rozvoje elektromobility. Akce v rámci projektu jsou zaměřené na rozšíření povědomí o využití elektromobility mezi různými stakeholdery a celý projekt byl zaměřen na vytvoření podkladů pro jednodušší orientaci pracovníků municipalit v problematice elektromobility.

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem