Elektromobilita pro města a právní aspekty

13.06.2018

Ve dnech 13. a 14.6. 2018 se v hotelu Olympik v Praze 8 uskutečnila konference Elektromobilita pro města, která byla zaměřena na legislativní, provozní a ekonomický rámec provozování vozidel na elektrický pohon v České republice.

Po hlavním programu konference Elektromobilita pro města, následovala ukázka elektrovozidel s možností zkušební jízdy.

Druhý den následoval seminář Právní aspekty provozování elektromobility, který byl doplňující akcí ke konferenci.

Jeho cílem bylo shrnout legislativní podmínky provozování elektromobility v ČR a to zejména v oblasti zřizování a povolování dobíjecích stanic z hlediska energetického a stavebního zákona. Konference se zabývala i pořizováním elektromobilů formou veřejné zakázky na kvalitu a některými aspekty týkajícími se provozování elektromobilů v organizacích.   

 

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem