Evropský týden mobility v Třinci

20.09.2018

Dne 20.9.2018 se zúčastnili zástupci KÚ MSK a MEC v Třinci na náměstí Svobody, kde se konala prohlídka vozidel na různé druhy alternativních pohonů.

Průběžně probíhalo představení nových modelů značky Renault: Kangoo Z.E, Zoe, dále elektroauto Studentcar z VŠB-TUO katedry Metalurgie a materiálového inženýrství, elektroauta automobilky Hyundai jako nová Kona a Ioniq Electric i vodíkové auto Mirai automobilky Toyota. Mimo tyto vozy byly předvedeny i elektrokola a RC modely na vodíkový pohon. Prohlídky těchto vozů se zúčastnili i významné osobnosti jako ministr životního prostředí Mgr. Richard Brabec a primátorka města Třince RNDr. Věra Palkovská. Po prohlídce vozidel byla v Třinci na Kamionce slavnostně otevřena rychlodobíjecí stanice společnosti ČEZ. Při této příležitosti poskytli rozhovor na téma aktuální situace a blízké budoucnosti v oblasti čisté mobility v našem regionu ministr ŽP i primátorka města.

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem