Otevření CNG a dobíjecí stanice v Hlučíně

20.02.2019

Dne 20.2.2019 se zástupci Moravskoslezského energetického centra zúčastnili slavnostního otevření dobíjecí stanice pro elektromobily (Siemens CPC 50 kW), která je zároveň součástí nově otevřené veřejné plnicí stanice na stlačený zemní plyn (CNG) určené pro osobní i užitková vozidla.

Obě dvě zařízení budou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Rychlodobíjecí stanice je již zapojena do systému na webových stránkách www.evmapa.cz., do odvolání bude její používání zdarma. Investorem a provozovatelem rychlodobíjecí stanice je společnost Teplo Hlučín s. r. o.

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem