Konference „Smart city v praxi III"

20.03.2018

Dne 20. 3. 2018 se zástupci organizace zúčastnili již třetí odborné konference v Brně pod názvem „Smart city v praxi III“ s podtitulem „Co nabízí inteligentní město občanům a průmyslu“. Česko-slovenské zkušenosti, smart city a smart regiony, nové technologie a nejistá budoucnost investičních dotací.

Konference se konala pod záštitou ministryně pro místní rozvoj ČR a slovenského města Nitra. Konference byla rozdělená do dvou bloků. V prvním bloku „Smart city jako partnerství měst a průmyslu" byly prezentovány zkušenosti z oblasti inteligentních měst a možnosti financování investičních projektů. Ve druhém bloku „Nové technologie pro smart city" byly ukázány příklady konkrétních technologií z oblastí infrastruktury smart city.

Celá akce byla pod odborným garantem a zároveň moderátorem konference Ing. Jakubem Slavíkem, MBA, stejně jako tomu bylo v předchozích 2 ročnících.

 

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem