Veletrh i-Mobilita v Ostravě

15.03.2019

Letošní ročník veletrhu i-Mobilita předvedl nejenom dopravní prostředky na alternativní pohon jako jsou elektromobily, hybridy a vozidla na CNG, ale i jejich údržbu, servis a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Návštěvníkům byla přiblížena široká nabídka vozidel na elektřinu a zemní plyn. Vedle osobních a dodávkových aut byly představeny také motorky, motokáry, elektrokoloběžky a elektrokola. Kromě těchto vozidel byla veřejnost seznámena i s projekty na podporu čisté mobility, nové technologie a elektrodobíjecí či plnicí stanice pro zemní plyn. Zástupci vystavovatelů předávali potřebné informace s představením vozidel na nízko či bezemisní pohon.

Motivem veletrhu i-Mobilita bylo ukázat, jakým způsobem mohou lidé cestovat, zlepšovat kvalitu života a chovat se ekologicky. 

V době trvání Veletrhu i-Mobilita se ve čtvrtek 14. března uskutečnila Konference Dynamika proměn bydlení 2019, v pátek 15. března pak Konference i-Mobilita a přednáška Cesta kolem světa elektromobilem TESLA za 80 dní.

V rámci konference i-Mobilita se představili osobnosti jak statutárního města Ostravy,  tak i zástupci Krajského úřadu Moravskoslezského kraje.

 

Kde nás najdete:

Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace Klicperova 504/8 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

Zobrazit na mapě »

+420 731 656 652

Ochrana osobních údajů

Kontaktujte nás:


Hodláte zadat své osobní údaje do formuláře webu, který provozuje Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace. Moravskoslezské energetické centrum, příspěvková organizace, nakládá s vašimi osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy.

Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace Moravskoslezského kraje Moravskoslezské energetické centrum je příspěvkovou
organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem