Takovou transformaci má mj. posunout strategický dlouhodobý projekt Centra veřejných energetiků (CVE). CVE bude obcím a městům poskytovat poradenství pro energetickou transformaci Moravskoslezského kraje a bude tak mít úkol nastartovat řadu projektů a činností v energetice, klimatu či čisté mobilitě po celém kraji. CVE bude mít několik dislokovaných pracovišť s centrálou v Ostravě. Centrum bude de facto síť mnoha odborníků, kteří budou nejen ambasadory pro samosprávy, ale i praktickými poradci pro potřeby obcí a měst v oblasti energetiky. Činnost CVE je zaměřena na transformaci kraje, tudíž i nové trendy a inovace v energetice, nicméně bude umět pomoci i s běžnými starostmi a dotazy od výměny kotle po systematickou spolupráci s akademickým a výzkumným sektorem.
Do týmu hledáme hned několik takových odborníků. Nebojte se to s námi zkusit! Projekt má dlouhodobý charakter, v rámci kterého budete mít možnost na sobě pracovat, rozvíjet se, posouvat své znalosti a dovednosti a ty předávat cílové skupině.
 

Typ Název Velikost Stáhnout
Veřejný odborník pro energetiku
201,5 KiB Zobrazit